Hakkımızda

Efa Bilişim Yazılım, genç ve dinamik kadrosuyla kurumsal sistem & Network departmanı, projelendirme, danışmanlık, standardizsazyon gibi dış kaynak kullanımı gibi, uçtan uca, bilişim alt yapı ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek amacıyla hizmet veren bir kuruluştur.
Yetkin olduğu tüm alanlarda endüstriyel standartlar kullanarak hizmet veren Efa Bilişim Yazılım, kurumsal sistem ve network departmanı konusunda uzman, proje yöneticileri ve danışmanlardan oluşmaktadır.
Yüksek riskli altyapı projelerinizi başarı ile tamamlamayı sağlamak, iş verimliliğiniz arttırmak, teknolojinizi güncelleyerek farklılığınızı ortaya koymaya düşündüğünüzde ve kriz durumlarında profosyonel yardım almak istediğinizde Efa Bilişim Yazılım, sizlere çözüm sunmaya hazırdır.
Hedefimiz kurumsal müşterilerimizin, verimlilik, karlılık ve üretkenlik sağlamalarına yardımcı olmaktır.


Misyonumuz

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak onlara kaliteli , sürekli gelişime açık ürünlerle hizmet sunmaktır . Mükemmel Pazar erişimi, sektör bilgisine katma değer katarak, müşterilerimizle uzun süreli iş birliktelikleri gerçekleştirmek ve bu uzun süreli birlikteliği güvene dayalı bir şekilde geliştirmektir

Vizyonumuz

    Tüm projelerimizi müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutup gelişmeyi izleyen değil oluşturan ve geliştiren bir şirket olmak. Yazılım çözümleri ile müşterilerimizin kurumsal anlamda, ticari programlar üzerinde yapılandırıp en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktır.


Katalog'umuzu İncelemek İçin Tıklayınız